úterý 9. srpna 2016

Elektromagnetický ventil 1 2

V našem sortimentu nabízíme klasické dvoucestné verze, dle potřeby je možné dodání i složitějších řešení. Odstranit tento produkt z oblíbených. Přidat tento produkt k o. Priamo ovládané elektromagnetické ventily Sú ventily, u ktorých je hlavný kolok priamo spojená s kotvou (jadrom) elektromagnetu, tzn. Je možné ventil použít i na vzduch?


Elektromagnetický ventil 1 2

Nikoliv, tento ventil je určen pouze pro použití s vodou. EV210B NO ,- s priamým pohonom. Ako pracuje elektromagnetický ventil EV210A NO 1. Nižšie nájdete tovar v internetových obchodoch, ktorý zodpovedá vašej otázke. Cez ikonku Do obchodu navštívite priamo internetový obchod.


Na Heureke využívame personalizáciu a cielenú reklamu. Na základe vášho správania na Heureke personalizujeme jej obsah. Kliknutím na „Rozumiem“ alebo inam súhlasíte aj s využívaním cookies a odovzdaním údajov o správaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na ďalších weboch. Tělo vyrobeno z mosazi. Bez napětí cívky je ven.


Elektromagnetický ventil 1 2

Regulácia prietoku (FC). Možnost pripojenia regulátoru tlaku Irritrol OmniReg. Pri manuálnom otvorení, vnútorné odsanie vody. Telo a kryt zo sklonylonu. Dvojitá zosilená membrána.


Pracovný tlak od do bar. Doporučujeme elektromagnetický ventil F:S. Ani ventil uvádí minimální tlak potřebný pro zůstat uzavřený ve stavu bez napájení.


Elektromagnetický ventil 1 2

Sila ventilovej cievky nemôže otvoriť ventil nezávisle, len otvorený ručný ventil môže byť otvorený. POZOR: Nutno doobjednat cívku pro potřebné napětí a připojovací konektor ! Elektromagnetický ventil. Nepropouští vodu v klidovém stavu - Normally close.


Napájecí napětí: 12V DC. EV224B NO nepriamo riadený. Přímo ovládaný elektromagnetický ventil se skládá z těla ventilu, trubky, jádra, cívky, o-kroužku, matice a konektoru. Utěsnění zajišťuje o-kroužek v objímce a těsnicí prvek v jádře.


Elektromagnetický ventil 1 2

Pro bateriovou montáž použijte základové desky A1B2. Teplota média: -°C až °C. Pokud potřebuješ aby byly v nějaké situaci sepnuté všechny ventily, musíš použít ke spínání buď spínací tranzistory nebo relé protože celkové zatížení Arduina by bylo velké 3x A = , A. Pokud použiješ relé tak tady máš nic na ovládání dvou relé, stačí přidat třetí (doplnit do programu).


Všechny údaje se rozumě.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.

Oblíbené příspěvky